KONST / Litografier / Färglitografi 3503120
nr 350 3120
Färglitografi
Roland Svensson, onumrerad, 26x26
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 28 februari 2005
800 kr
850 kr
1.000 kr
1.000 kr
Roland Svensson 1910-2003